Program

piatok 29. 9. 2017
16:0016:30
promo umelcov a promenáda karikatúr na transparentoch
Radničné námestie
Střídmí klusáci v kulisách višní, Praha (CZ)
16:3017:00
pozvánka na koncert kapely
Radničné námestieFamily
Projekcia CinemArt (CZ)
17:0019:00
premiéra druhej časti „pelíškovskej“ trilógie
Kino Akademik**12+
Divadlo LÍŠEŇ, Brno (CZ)
*Male-divy-festivalu
17:3018:30
matriošková tragikomédia o smerovaní Ruska k totalite
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan15+
Tejatro pana Pajaca, Dolný Kubín (SK)
18:0018:45
interaktívna show
Hotel Grand Matej, terasaFamily
Andrej Bán, Bratislava (SK)
18:3019:30
moderovaný diskusný program s odborníkmi a hosťami
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan12+
Júlia Kováčiková, Bratislava (SK)
18:3019:15
koncert slovenskej herečky a folkovej speváčky + výstava
Art Café, terasa12+
Nové divadlo, Nitra (SK)
19:0020:20
šarmantný poetický kabaret o vynaliezavosti žien
Kultúrne centrum, Hlavná sála15+
STAND UP INTERNATIONAL (USA/IR/TN/HU/SK)
20:3022:15
medzinárodní komici improvizujú na tému slobody (v anglickom jazyku)
Art Café, povala18+
Divadlo oProti, Blatnice/Senica (CZ+SK)
21:3022:40
komediálna hudobná revue so živou hudbou Prvej republiky
Hotel Grand Matej, kaviareň12+
Střídmí klusáci v kulisách višní, Praha (CZ)
23:0000:30
piesne a poézia v perfektne strelenom štýle art-popu
Art Café, povala15+
sobota 30. 9. 2017
Bratislavská bábkové divadlo, Bratislava (SK)
10:0011:00
poetický kabaret o stvorení sveta, farieb a o vzniku prvých vzťahov
Kultúrne centrum, Hlavná sála5+
Júlia Kováčiková + Slampoetristi (SK+CZ)
10:3011:00
pozvánka na večerné Majstrovstvá Slovenska v slam-poetry
TrotuárFamily
Zuzana Smolová & Peter Gaffney, Písek (CZ/USA)
11:0012:00
svetoznámy príbeh ako barová tragikomédia
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan10+
Střídmí klusáci v kulisách višní, Praha (CZ)
13:0013:30
pozvánka na večerné Majstrovstvá Slovenska v slam-poetry
TrotuárFamily
Kremnické divadlo v podzemí (SK)
13:0015:00
divadelný zážitkový výlet retro-busom do fiktívneho sveta neslobody plný nečakaných situácií, humoru aj napätia
Odchod z Radničného námestia12+
Lukáš Tandara, Bratislava + Tomáš Eniac Cíger, Kremnica (SK)
13:3015:30
scénické čítanie z knihy Mareka Vadasa + komiksový workshop pre deti
Terra Permonia8+
Ariel Doron (IL)
*Male-divy-festivalu
14:0014:45
groteskná monodráma o (ne)skutočných vojnových hrách
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan12+
Hańba!, Krakow (PL)
14:3014:45
pozvánka energickej pouličnej retro kapely v štýle klezmeru a folku
Radničné námestieFamily
Andrej Bán, Bratislava (SK)
15:0016:00
diskusný program s odborníkmi a hosťami
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan12+
Mattatoio Sospeso, Toulouse (FR)
*Male-divy-festivalu
15:0015:45
vertical dance, vzdušná akrobacia dvoch zaľúbencov na hradbách
Areál Starého zámkuFamily
Kremnické divadlo v podzemí (SK)
16:0018:00
divadelný zážitkový výlet retro-busom do fiktívneho sveta neslobody plný nečakaných situácií, humoru aj napätia
Odchod z Radničného námestia12+
Hańba!, Krakow (PL)
16:0017:00
nespútaná pouličná retro kapela v štýle klezmeru a folku
Art Café, terasa15+
Divadlo GUnaGU, Bratislava (SK)
17:0018:40
Z. Kronerová, D. Abrahámová a Z. Šebová na hereckom kurze
Kultúrne centrum, Hlavná sála12+
Jakub Folvarčný, Praha (CZ)
17:3018:15
punkové bábkové divadlo o recyklácii
Hotel Grand Matej, terasaFamily
Urband, Brno (CZ)
17:4518:00
pouličná kapela s kaviarenským sentimentom v štýle blues & jazz
TrotuárFamily
Ariel Doron (IL)
*Male-divy-festivalu
18:0018:45
groteskná monodráma o (ne)skutočných vojnových hrách
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan12+
Kempelen Biomatic Orchestra, Budapešť, Bratislava (HU/SK)
18:4519:00
pozvánka do sveta starej multikultúrnej Bratislavy v swingovom ladení
Radničné námestieFamily
Divadlo pod Palmovkou, Praha (CZ)
19:0019:45
divadelná terapia hejtom
Kino Akademik15+
Mattatoio Sospeso, Toulouse (FR)
*Male-divy-festivalu
19:3020:15
vertical dance, vzdušná akrobacia dvoch zaľúbencov na hradbách
Areál Starého zámkuFamily
Márius Kopcsay, Bratislava (SK)
19:3021:00
hravý kvíz pre dospelých na tému August 1968
Art Café, povala15+
Jakub Nvota & Kamil Žiška, Bratislava, Trnava (SK)
20:3021:35
dvojica kabaretiérov Túlavého divadla po 8 rokoch opäť skúša byť spolu
Hotel Grand Matej, kaviareň12+
SLAM POETRY + Júlia Kováčiková (SK + CZ)
21:0023:00
národná súťaž slovenských slam-poetristov + českí hostia
Spojár Kafé & Klub18+
Urband, Brno (CZ)
21:3022:30
pouličná kapela s kaviarenským sentimentom v štýle blues & jazz
Art Café, povala15+
Kempelen Biomatic Orchestra, Budapešť/Bratislava (HU/SK)
22:0023:30
tangá, polky a dixieland starej multikultúrnej Bratislavy
Hotel Grand Matej, kaviareň15+
nedeľa 1. 10. 2017
Tejatro pana Pajaca, Dolný Kubín (SK)
10:0010:45
interaktívna show
Hotel Grand Matej, terasa3+
Divadlo LÍŠEŇ, Brno (CZ)
*Male-divy-festivalu
10:3011:30
matriošková tragikomédia o smerovaní Ruska k totalite
Záhrada Skautský dom, Vysegrad Sanitary stan13+
Hańba!, Krakow (PL)
11:3012:00
hudobný budíček energickej retro kapely v štýle klezmeru a folku
Trotuár12+
Lukáš Tandara, Bratislava + Tomáš Eniac Cíger, Kremnica (SK)
13:3015:30
scénické čítanie z knihy Mareka Vadasa + komiksový workshop pre deti
Terra Permonia8+
Silvester Lavrík & Boris Lenko, Bánovce nad Bebravou, Bratislava (SK)
14:0015:15
autorské čítanie historického románu o láske v neláskavých časoch
Art Café, povala12+
Projekcia CinemArt (DE)
15:3017:20
filmová komédia o Hitlerovi, ktorý znova ožije a neostane len pri kariére zabávača
Kino Akademik**12+
Radošinské naivné divadlo, Bratislava (SK)
16:0018:30
horká kabaretná komédia o spätnom naprávaní starých chýb.Pred predstavením odovzdávanie cien AMPLION ARGENTUM za najtvorivejšie tituly festivalu.
Kultúrne centrum, Hlavná sála15+
Projekcia CinemArt (CZ)
19:0021:00
premiéra druhej časti „pelíškovskej“ trilógie
Kino Akademik**12+